Saturday, September 23, 2023


vitalik-buterins-massive-funds-transition-continues-almost-5-million-this-month

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تراکنش‌های قابل توجه اخیر ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم، توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. کیف پول مرتبط با بوترین به تازگی 2000 اتریوم (تقریباً 3.12 میلیون دلار) را به کیف پول دیگری با برچسب “0x5567” منتقل کرد.

این تراکنش‌ها بخشی از یک روند بزرگتر است؛ زیرا همان کیف پول در یک ماه گذشته در مجموع 2700 اتریوم (حدود 4.77 میلیون دلار) را از طریق این آدرس مرموز به صرافی بیت استمپ (Bitstamp) منتقل کرده است.

دلایل پشت این تراکنش‌های قابل توجه کاملاً مشخص نیست که منجر به گمانه‌زنی در جامعه ارزهای دیجیتال می‌شود. برخی از احتمالات شامل تخصیص مجدد وجوه برای یک پروژه یا سرمایه‌گذاری خاص، یا نقد کردن دارایی‌های احتمالی برای کاهش قرار گرفتن در معرض نوسانات بازار است. با این حال، هدف دقیق این تراکنش‌ها فاش نشده است.

در زمان انجام این تراکنش‌ها، قیمت اتریوم (ETH) در حدود 1579.80 دلار بود. اتریوم اخیراً آشفتگی بازار را تجربه نموده، و به زیر مرز 1600 دلار سقوط کرده است. حال، این تراکنش‌های بزرگ هم عنصری از شگفتی را به پویایی بازار پیچیده اتریوم اضافه می‌کند.

زمان‌بندی این تراکنش‌های بزرگ نیز قابل توجه است؛ زیرا اقدامات صورت‌گرفته توسط چهره‌های بانفوذی مانند بوترین، می‌تواند به ثبات قیمت ارزهای دیجیتال، یا به نوسانات موجود در بازار کمک کند. این وضعیتی است که می‌تواند پیامدهای مثبت و منفی داشته باشد و فعالان بازار از نزدیک اقدامات چهره‌های کلیدی در فضای ارزهای دیجیتال را زیر نظر دارند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته جابه‌جایی ۲ هزار اتریوم دیگر توسط ویتالیک بوترین؛ اهداف پشت پرده همچنان نامشخص! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.


#جابهجایی #هزار #اتریوم #دیگر #توسط #ویتالیک #بوترین #اهداف #پشت #پرده #همچنان #نامشخص

Banner Content
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

%d bloggers like this: