Wednesday, October 4, 2023


milady-falls-victim-to-an-exploit-as-developer-runs-off-with-1-million

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض میلادی (Milady) و میم کوین مرتبط با آن، در اوایل ماه می امسال جزو بربحث‌ترین و ترندترین موضوعات بازار کریپتو بودند. پس از توییت ایلان ماسک در مورد این پروژه NFT نیز، حجم معاملات آن افزایش یافت و جامعه آن شروع به رشد کرد.

با این حال، تحولات اخیر ممکن است تأثیر منفی بر وضعیت این مجموعه NFT و دارندگان آن داشته باشد. به گفته تایلر دی (Tyler D)، تحلیلگر بازار NFT، یکی از توسعه‌دهندگان اکوسیستم میلادی حدود ۱ میلیون دلار از کارمزدها را به سرقت برده است.

این توسعه‌دهنده همچنین تلاش کرده تا کنترل حساب‌های رسانه‌های اجتماعی Milady، Remilio Baby و Remilia و بخش قابل‌توجهی از خزانه آنها به دست بگیرد، اما به سرعت شناسایی شده و قرار است با او برخورد قانونی انجام شود.

شارلوت فانگ، نام مستعار یکی از بنیانگذاران گروه Remilia که پشت مجموعه میلادی است، در توییتر به این وضعیت پرداخت. او ضمن تأیید سرقت تقریباً ۱ میلیون دلار، اطمینان داده که ذخایر، قرارداد اصلی، ابرداده‌ها، دامنه‌های Remilia و NFTها امن هستند.

فانگ در ادامه عزم خود را برای تعقیب افراد مسئول این سرقت از طریق راه‌های قانونی ابراز کرد؛ زیرا این حادثه نه تنها به تیم، بلکه به جامعه‌ای که به آنها اعتقاد دارد نیز آسیب رسانده است.

در واکنش به این رویداد، قیمت کف توکن‌های مجموعه Milady Maker در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۲ درصد کاهش یافته و شاهد افزایش ۳۳۳٫۹ درصدی فروش هم بوده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته میلادی هم به سرنوشت پپه دچار شد؛ سرقت میلیونی توسط اعضای تیم! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.


#میلادی #هم #به #سرنوشت #پپه #دچار #شد #سرقت #میلیونی #توسط #اعضای #تیم

Banner Content
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Comments

%d bloggers like this: